Better Person to mieszkający w Berlinie Adam Byczkowski. Swoimi nietypowymi kompozycjami utrzymanymi w klimacie kultowego synthpopu lat 80. potwierdza, że jest specjalistą w swoim fachu.

W muzycznym dorobku ma współpracę z Seanem Nicholasem Savage’em, czego owocem jest nastrojowy cover Chrisa Isaaka „Can’t Do A Thing (To Stop Me)”, a także niecodzienna interpretacja w stylu italo disco numeru Julio Iglesiasa „Moonlight Lady”. Muzyk po zeszłorocznej premierze swojej debiutanckiej epki zatytułowanej „It’s Only You”, do której sam napisał muzykę i teksty, niespodziewanie postanowił podzielić się świeżym materiałem.

Swoją twórczość Byczkowski zwyczajowo serwował w języku angielskim. Tym razem jednak mamy okazję, by poznać go z nieco innej strony, śpiewającego w ojczystym języku. Nowy utwór pt. „Zakochany Człowiek” to ukłon w stronę melodyjnego, pozornie kiczowatego synthpopu, który uwodzi intymnym, pozbawionym fałszu tekstem.

Warto dodać, że podopieczny wytwórni Mansions and Millions wystąpi podczas zbliżającej się czwartej edycji Enea Spring Break – Showcase Festival & Conference. Artysta zagra koncert w czwartek, 20 kwietnia o godzinie 21:45 w klubie Scena na Piętrze „Perła Stage”. Koncert odbędzie się w ramach Don’t Panic! We’re from Poland Showcase!