Zima nie odpuszcza, ale muzyka tak! Już 21 lutego 2026 roku w 3ecia Strona Baru w Poznaniu (ul. Garbary 65) odbędzie się energetyczny koncert, podczas którego na scenie wystąpią dwa poznańskie zespoły: Raptoos i Szamara. Start wydarzenia o godzinie 20:00, a wstęp jest wolny, więc nie ma wymówek, żeby nie wpaść i posłuchać dobrej muzyki przy piwie.

Szamara to kwartet powstały w sierpniu 2024 roku w Poznaniu. Ich muzyka mocno osadzona jest w klimacie lat 90. XX wieku – mocne gitarowe riffy, ekspresyjny wokal i sekcja rytmiczna gwarantują sporą dawkę energii. W skład zespołu wchodzą: Lena – wokal, Julek – gitara, Adi – bas, Dóhol – perkusja.

Z kolei Raptoos gra alternatywnego rocka z elementami punkowej surowości, bluesa i rapu, co nadaje ich brzmieniu charakterystyczny, nietuzinkowy sznyt. Zespół powstał w 2024 roku, wykonuje wyłącznie autorskie utwory i ma na koncie liczne koncerty w całym kraju, w tym support przed legendarnym zespołem IRA. Jesienią 2025 wydali swój debiutancki singiel „Bez kompromisu”, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Skład: Rafał – wokal, Mario – gitara, Patryk – bas, Sławek – perkusja.

Wieczór zapowiada się jako solidna dawka rockowej energii, interakcji z publicznością i niezapomnianych riffów gitarowych. Nie przegap okazji, by wpaść 21 lutego do 3ecia Strona Baru i posłuchać nowych brzmień poznańskiej sceny rockowej!