Solowy debiut Rubensa i „Piosenki, których nikt nie chciał”. Artysta rusza w wiosenną trasę koncertową!

Rubens to wszechstronny Artysta, który jest obecny na polskiej scenie od ponad dekady. Niedawno zaskoczył środowisko muzyczne decyzją o solowym debiucie, co spotkało się z ciekawością i sporym uznaniem ze strony fanów oraz krytyków. W ramach marcowej trasy koncertowej odwiedzi Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Toruń i Warszawę.
Rubens na co dzień jest członkiem zespołu Darii Zawiałow. To producent, wokalista, gitarzysta, songwriter, a także współtwórca wielu polskich hitów, m.in. “Złoto” Mroza. Jego muzyka stanowi zapis męskich uczuć, co słyszymy m.in. w debiutanckim singlu “Wszystko OK?”. Po niemal 10 miesiącach od premiery przeboju, Rubens zaprezentował “Piosenki, których nikt nie chciał”. Debiutancki album złożony z 12 utworów zebrał bardzo przychylne opinie zarówno wśród odbiorców, jak i krytyków.

Rubens występował na scenie z Dawidem Podsiadłą, Vito Bambino oraz innymi czołowymi polskimi Artystami. Podczas pandemii, kiedy wstrzymano koncerty, Piotr Rubik (bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko) zaszył się w swoim domowym studio i zaczął tworzyć piosenki na własne konto. Stworzył materiał niebanalny i alternatywny z naleciałościami Arctic Monkeys, Tame Impala czy ukochanego Radiohead.

Trasa:
10.03 Kraków, Poczta Główna
12.03 Katowice, Królestwo
16.03 Wrocław, Stary Klasztor
17.03 Poznań, Próżność
18.03 Łódź, Monopolis
20.04 Gdańsk, Drizzly Grizzly
21.04 Toruń, Od Nowa
22.04 Warszawa, Praga Centrum

Bilety dostępne w sprzedaży na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.