Jesteście gotowi na najpiękniejszy wieczór roku?

10 grudnia 2022, o godzinie 18:00 w Auli UAM w Poznaniu spotkamy się na XVIII Wielkiej Gali Charytatywnej Fundacji Mam Marzenie, żeby stanąć „Razem na straży marzeń” chorych dzieci. Będziemy świętować kolejny rok z Marzycielami i Marzeniami i podziękujemy służbom mundurowym, które od lat wspierają nas w tej pięknej misji.
I zrobimy to jak zwykle śpiewająco i wśród gwiazd!
Ambasadorka Fundacji, Małgorzata Kożuchowska, będzie gospodynią Gali. W tej ważnej i pięknej roli wesprze Małgosię Rafał Zawierucha.

A ze sceny popłyną najlepsze emocje w wykonaniu
🎤Three of Us
🎤 Ewelina Flinta
🎤 Bovska

Piękną salę Auli UAM wypełni muzyka niecodziennych, prawdziwie odlotowych gości – na Gali zagra Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych.
Szykują się emocje najwyższych lotów – przeżyjcie je z nami
Razem na straży marzeń, razem świętując spełnione marzenia i pomagając się spełnić kolejnym! Bo cały dochód ze sprzedaży biletów i „fantów” wesprze Fundację w jej ważnym dziele – czynieniu dobra dla chorych dzieci
Czekamy na Was, a razem z nami najpiękniejsze chwile przy pięknej muzyce i w gronie tych, których serca biją zgodnie w rytmie dobra.

Po raz kolejny Gala będzie dostępna dla osób głuchych i słabosłyszących. Tłumaczenie na język migowy i pętlę indukcyjną dla osób słabosłyszących zapewnia Fundacja Kultury bez Barier.

Bilety do nabycia na: https://bit.ly/Gala-Charytatywna