Agencja Artystyczna Bashesh oraz Akademia Club z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Marie, promujący album „Babyhands”, który odbędzie się 30.09.2022 w Poznaniu.

Otwarcie bramki: 19:30
Miejsce: Klub Muzyczny B17, Bułgarska 17 60-320 Poznań

Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

ℳ𝒶𝓇𝒾𝑒
Słodka, ale ze szczyptą pieprzu. Taką porządną.

Słodycze, słodycze, jeszcze trochę trochę słodyczy, zbłąkane niecenzuralne słówka, a jako wisienka na torcie – podteksty, wplatane w utwory z zaskakującą lekkością. Marie, jedna z najciekawszych wokalistek na polskiej scenie muzyki popularnej, stała się postacią coraz odważniej pukającą do drzwi polskiego mainstreamu.

𝒫𝓊𝓀, 𝓅𝓊𝓀, 𝓅𝓊𝓀.
Marie rozpoczęła działalność w roku 2020, wypuszczając pod szyldem thecutestlabel debiutancką i energiczną EP „Candybar”. Kilka miesięcy później ukazała się o wiele spokojniejsza i stonowana EP „Cafe Mari”, z której pochodzi jeden z niekwestionowanych hitów „Zero Calorie Cookie”. Utwór ten odbił się szerokim echem w serwisach społecznościowych, aplikacji TikTok, Twitchu oraz w radiach takich jak Trójka czy ESKA. Teledysk do utworu zdobył już ponad 16 000 000 odtworzeń w serwisie YouTube.Marie to piosenkarka i autorka tekstów, tworząca muzykę w granicach bubblegum/sugar popu i elektroniki. Jej koncert to okazja aby usłyszeć zarówno nowe kawałki jak i te z dwóch wcześniejszych płyt. Niewątpliwie będzie to muzyczna uczta pełna słodkości!

Do zobaczenia na koncercie!