Legenda lat 80-tych i 90-tych powraca w nowej odsłonie! Zapraszamy na akustyczny koncert zespołu Sztywny Pal Azji, który odbędzie się 18 października w poznańskim klubie Blue Note. Sztywny Pal Azji Akustycznie bilety na koncert w Poznaniu już w sprzedaży. 

Sztywny Pal Azji w Poznaniu

Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje grupy w akustycznej odsłonie. Nie zabraknie więc takich hitów, jak „Spotkanie z…”, „Wieża radości, wieża samotności” i wielu innych pokoleniowych hymnów w nowych, czasami zaskakujących aranżacjach

O zespole Sztywny Pal Azji

Sztywny Pal Azji ponad 30 lat temu zamiast na trójmiejskie deptaki, trafił na festiwal do Jarocina i tam przetarł sobie drogę na największe kontrkulturowe polskie festiwale. W ten sposób na stałe zapisał się na kartach historii polskiego rocka

Debiutancka płyta Europa i Azja (1987) wzbudziła duże zainteresowanie wśród młodych odbiorców, a utwory ją promujące szybko zagościły na wysokich pozycjach słynnej Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. „Wieża radości, wieża samotności” znalazła się na samym szczycie stawki, a w 2014 roku została uznana przez słuchaczy za najważniejszy polski utwór wszech czasów (7. Polski Top Wszech Czasów).

Najnowsza płyta zespołu Sztywny Pal Azji pt. „Szara” miała premierę w 2017 roku. Album zebrał same pozytywne recenzje, zarówno wśród fanów, jak i krytyków.