Nosowska, Tęskno, Organek, Bitamina, Sokół z gośćmi i wielu innych. Zobacz, kto wystąpi 13 lipca w poznańskim Parku Cytadela.

Kilka dni temu swoją premierę miał singiel przewodni tegorocznej edycji Męskiego Grania. Piosenka autorstwa Katarzyny Nosowskiej i Marcina Macuka „Sobie i Wam” niedługo po opublikowaniu stała się jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w serwisie YouTube. Chwytliwy hymn śpiewany przez Nosowską, Krzysztofa Zalewskiego, Igora Walaszka i Tomasza Organka, tekstem nawiązuje do wyjątkowego lecia, jakie przypada w tym cenionej trasie koncertowej (przeczytaj więcej).
 

 

Dziś poznaliśmy skład zespołów, które wystąpią 13 lipca na Męskim Graniu w poznańskim Parku Cytadela. Na pierwszym przystanku trasy, na dwóch scenach, zaprezentują się zarówno uwielbiani weterani, jak i młodzi, czy dopiero zaczynający muzycy. W Poznaniu wystąpią: Scena główna – Bitamina, Łąki Łan, The Dumplings, Sokół + Goście, Ørganek, Nosowska oraz Męskie Granie Orkiestra; Scena Ż – Marta Zalewska, RAT KRU, The Cassino, Tęskno, Rebeka.

Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się 6 czerwca o godzinie 12:00. Bilety w cenie 149 zł dostępne będą na eBilet.pl oraz Eventim.pl. „Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery” – informuje organizator.

Tegoroczna trasa koncertowa obejmuje następujące miasta:

Poznań, Cytadela, 13 lipca
Kraków, Muzeum Lotnictwa, 20 lipca
Gdynia, Park Kolibki, 27 lipca
Wrocław, Partynice, 3 sierpnia
Katowice, Strefa Kultury, 10 sierpnia
Warszawa, Służewiec, 17 sierpnia
Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, 24 sierpnia<