Tym razem szykuje się długi wieczór wypełniony muzyką na żywo. Atmosferę przed Zeppelinians będzie rozgrzewał James Button Band. A przed Jamesami? …. Niespodzianka. Bądźcie gotowi na długi wieczór pełen niesamowitej muzyki.

Zeppelinians to grupa muzycznych psychofanów zespołu Led Zeppelin, którzy wykonują utwory tej supergrupy z wielką pasją i zaangażowaniem, a ich pełne energii show trwa ponad 2 godziny. Ich koncerty przyciągają innych Zeppeliniarzy z różnych stron Polski. Jeśli też jesteś fanem Zeppelinów musisz się pojawić na tym koncercie.

Skład zespołu:
Filip Kamerath – vocal
Piotr Augustynowicz – gitara
Tomasz Nowik – bas
Michał Mantaj – klawisze
Igor Augustynowicz – perkusja

James Button Band to szczecineckie trio grające jak sami określają Rhythm And Blues, Funk, Psychedelic Hard Rock a wszystko to w klimatach lat 60 i 70-tych tak więc jak najbardziej w klimacie imprezy. Jeśli jeszcze ich nie znacie to czas najwyższy bo wkrótce będzie o nich głośno. Aktualnie chłopaki biorą udział w konkursie „Start NaGranie” który się odbywa na antenie programu trzeciego polskiego radia i są już w półfinale 🙂 Trzymamy za nich kciuki.

Skład zespołu:
Jakub Legan – lead vocal, guitar
Kamil Jurczak – bass
Kamil Kondała – drums, backing vocal

Tribute to Led Zeppelin odbędzie się 15 lutego o godz. 19:00 w Klubie u Bazyla.