Stęskniliście się za Ralphem Kaminskim? My też! Od jego ostatniego występu z My Best Band in the World w Poznaniu minęło dużo czasu, bo już dwa lata.

Ralph zniknął na trochę i w listopadzie powrócił do nas z nowym albumem „Młodość”. I właśnie to wydawnictwo będzie promował swoją przyszłoroczną trasą. W Poznaniu zobaczymy go w niedzielę 19 stycznia w klubie Tama.

Jeśli nie znacie Ralpha, to koniecznie musicie nadrobić. Ralph jest artystą przez duże A, możnaby wręcz nazwać go objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Od czasu, gdy zadebiutowal w 2016 roku płytą „Morze” stopniowo robiło się o nim coraz głośniej. Muzyk zaskarbił sobie uznanie krytyków, oraz zyskał całą rzeszę wiernych fanów. Jego niepowtarzalny wizerunek i styl w muzyce ciężko porównać do jakiegokolwiek innego wykonawcy. Muzyka którą tworzy, to delikatny alternatywny i artystyczny pop. W tym roku Ralph zdobył Grand Prix i Nagrodę Publiczności na czterdziestej edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Otrzymał również prestiżową nagrodę artystyczną im. Grzegorza Ciechowskiego, którą przyznaje miasto Toruń. Jego najnowsze wydawnictwo to niezywkle osobiste i poruszające dzieło, podróż w kosmos emocji i przeżyć, a także niesamowicie piękny zbiór dźwięków.

Jeśli jesteście rządni muzycznych wrażeń, nie może Was zabraknąć 19 stycznia w Tamie. Zapraszamy serdecznie!

P.S. Pożądany jest biały dress code 😉