Stachursky – właściwie Jacek Władysław Łaszczok – Stachursky, gwiazda polskiej sceny pop-dance. Talent odziedziczył po ojcu, perkusiście jazzowym. Muzyczną karierę rozpoczął już w latach osiemdziesiątych. Szacuje się, że sprzedał w Polsce prawie 700 tysięcy kaset i płyt CD. Jest posiadaczem złotych i platynowych płyt.

Artysta ma także na koncie współpracę z zachodnimi gwiazdami muzyki dance, między innymi z „Fun Factory” oraz z „DJ Bobo”. Rocznie gra blisko 100 koncertów w Polsce i za granicą – występował w USA, Niemczech oraz w Azji (Laos, Birma i Tajlandia). Laureat „Superjedynki” na Festiwalu w Opolu, „Słowika Publiczności” 43. Międzynarodowego Festiwalu w Sopocie i wielu innych. W 2018 roku powstał najnowszy przebój artysty „Szampan i truskawki”.

Poznański koncert otwiera nową trasę koncertową promującą najnowszą płytę 2K19, będącą kontynuacją platynowego 1999 oraz złotego krążka 2009, z których pochodzą takie utwory jak Dosko, czy Jam jest 444. Wręcz kultowy już pierwszy singiel Doskozzza sprawił, że nowy projekt Stachursky’ego zdominował Internet jednocząc wokół niego unikatową społeczność młodych ludzi. Będzie to totalnie eksperymentalny koncertowy elektro pocisk.

Rozkład jazdy:
spotkanie Meet&Greet – 18:00
otwarcie bram & rozgrzewka z DJ’em – 18:30
potężna chłosta od Stachursky’ego – 20:oo
afterparty – 22:00