Po ogromnym sukcesie wiosennego Skibidi Live Tour rosyjska formacja LITTLE BIG powraca do Polski!

LITTLE BIG tej wiosny wyprzedali warszawską halę EXPO XXI i klub A2 we Wrocławiu i tym samym pokazali, jak wiele fanów mają w Polsce. Jesienią zawitają do nas ponownie grając aż w 3 miastach. Zagrają 4.10 w gdańskim B90, 5.10 w poznańskim B17 i 8.10 w krakowskim klubie Studio.

LITTLE BIG to aktualnie najgorętsza  grupa rave’owa. Na swoim koncie mają dwa albumy, a ich klipy w serwisie wyświetlane były blisko 300 milionów razy. W październiku 2018 roku  wydali drugi album studyjny Antipositive, Pt.2. Krążek od razu zajął trzecie miejsce na rosyjskiej liście Apple Music. Teledysk do kawałka Skibidi stał się sensacją zyskując 23 miliony wyświetleń na YouTube w ciągu zaledwie jednego tygodnia.Układ taneczny z klipu jest często odtwarzany i nagrywany przez fanów zespołu i influencerów, szczególnie w aplikacji Tik Tok.

Od początku swojej trwającej 5 lat kariery LITTLE BIG występowali na największych festiwalach muzycznych w Europie, między innymi na Sziget Festival, Dour i Lowlands. Zespół występował na jednej scenie ze Snoop Doggiem, Queens of the Stone Age czy Die Antwoord. Grupa uwielbia zaskakiwać swoich fanów i zarażać ich niesamowitą energią. Przygotujcie się na prawdziwe szaleństwo!