Koncert z okazji wypuszczenia Naszego debiutu na fizyku, zaprosiliśmy kilku gości! Poniżej do checking outu któż to może być.

Widzimy się 17 MAJA U BAZYLA

It Follows– polski reprezentant nurtu nazwanego na świecie – grungecore.
W styczniu wypuścili cały album do neta, który został zauważony podczas przesłuchań do PolandRock Festiwal, gdzie zakończyli zmagania jako półfinaliści.
Teraz wracają do Poznania z premierą wcześniej wspomnianego krążka na fizyku.

Above The Life – trójmiejski wpierdol w iście metalcore’owym stylu, bracia Borawscy na sekcji rytmicznej, Muody oraz prawdziwy świnior na wokalu w postaci Przema i fani m.in. Parkway Drive zbiorą się tłumnie pod sceną. Mamy nadzieję tak się stanie już 17 Maja u Bazyla!

Carnage – także ekipa z 3City, która swoimi koncertami na niedawno zakończonej trasie ” Dive to Hell” udowodniła, że live show to zdecydowanie ich mocny atut.
Ciekawi jesteście jak Maksym Wiedemann z ekipą kudłatych łbów zagrzeje Was u Bazyla ? Koniecznie rozgrzewka przed gigiem,spodziewajcie się wszystkiego.

Winds Brought Siberia – „oooouhh..wieje syberią” usłyszeli od jednej babci na przystanku w pewny mroźny wieczór i tak zaczęła się historia tego metalcore’owego bandu z Wielkopolski
Nie dajcie się zwieść tej nazwie, oni rozgrzeją Was od samego początku imprezy, gwarantujemy!