Już 9 marca w Próżności kolejna odsłona lubianego cyklu Blask! Podczas szóstego odcinka tej klubowej serii wystąpi jeden z najpopularniejszych obecnie producentów muzyki house – Purple Disco Machine. To kolejne duże nazwisko w line-upie poznańskiego klubu, gdzie do tej pory wystąpili tacy artyści Claptone, Mark Knight czy Robag Wruhme.

Po niezapomnianym, oklaskiwanym przez wiele minut występie na zeszłorocznym Audioriver artysta wraca do Polski. Urodzony w Dreźnie producent i DJ od dwóch lat podróżuje po świecie, promując album „Soulmatic”, na którym znalazły się tak dobrze przyjęte na parkietach całego świata nagrania jak „Body Funk” czy „Devil In Me”. W międzyczasie nie próżnował w studio, dostarczając nam wyjątkowo dobrze przyjęte remixy m.in. „Feel My Needs” Weissa (swoją drogą, on również wystąpił niedawno w Próżności), „Praise You” Fatboy Slima czy reinterpretując klubowy klasyk „Shakedown – At Night”. Wszystkie te produkcje przez wiele tygodni nie schodziły ze szczytu listy sprzedaży cenionego portalu Beatport.

9 marca Purple Disco Machine zawita do Poznania, gdzie w Próżności  zaprezentuje wyjątkowo energiczny set osadzony w klimatach disco oraz house. Jeśli ktoś z Was nie ma jeszcze prezentu na zbliżający się wielkimi krokami Dzień Kobiet, podpowiemy – ostatnie bilety na to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie są jeszcze dostępne!