BLACK TUNDRA na końcowym przystanku marcowej trasy koncertowej zawita do Poznania rozczłonkować Wasze ego na kwarki (bo atomy to za mało). Czarną Tundrę będzie wspierał Wasz ukochany MuN!

Black Tundra [Post-Sludge-Doom metal] (PL/Warszawa)
Warszawski skład powstały w 2016. 2017 rok przyniósł debiutancki album oraz koncerty u boku Belzebong, Weedpecker, Suma, Juicifer. Black Tundra porusza się w stylistyce post, doom, sludge łącząc posępne riffy z muzyką do grzebania trupów w wiecznej zmarźlinie. Gruz inspirowany ciemną stroną matki natury i nieuchronną katastrofą jest tym co pozwala nam żyć. Grząskie, bagniste riffy i skute lodem melodie. Szykujcie się na długą, ciemną noc.

MuN [Psychedelic doom jams and cosmic flights] (PL/Wrocław)
Chłopacy lubią grzyby, lecz niech nazwa kapeli Was nie zmyli, nie są to bynajmniej grzybki MUN. Żart słaby – ale zespół nie na żarty reprezentuje światowy poziom instrumentalnego grania, które zabierze Was w najodleglejsze rejony psychodelicznych przestrzeni.
Space doomowa grupa może pochwalić się już dwoma wydawnictwami: „Axis Mundi” i „Opia”. Kosmiczny prom jakim niewątpliwie jest ten zespół zaserwuje zebranym zestaw psychodelicznych dźwięków opartych na solidnych stonerowych fundamentach.