Pierwsze miesiące działalności nowego klubu na imprezowej mapie Poznania, Próżności, utwierdziły nas w przekonaniu, że na Niepodległości 8A warto zaglądać wyjątkowo często. Jesienią bawiliśmy się już tam przy setach DJ Boring, Detroit Swindle albo Rivy Starr. Sprawdźcie, co już niebawem czeka na nas jednym z najgoręcej rozgrzanych parkietów w tej części kraju!

26 stycznia | WEISS 

Czwarta odsłona lubianego cyklu Blask należy do autora niekwestionowanego hitu Feel My Needs, czyli Weissa. Angielskich producent, który w swojej twórczości łączy ze sobą oldschoolowy sznyt i współczesną elektronikę, bardzo szybko wspina się na szczyt listy najciekawszych house’owych wykonawców. Nie znika z prestiżowej listy Beatport, gra w najważniejszych londyńskich lokalach, a do tego przewodzi autorskiej serii imprez. Pozycja obowiązkowa dla kogoś, kto lubi być z klubowymi nowinkami na bieżąco.

https://www.facebook.com/events/376066316484708/

15 lutego | PEREL 

Podczas celebracji siódmych urodzin Dapper będziemy bawić się przy muzyce Annegret Fiedler, niemieckiej DJ-ki, która na scenie przedstawia się jako Perel. Jej wydany w zeszłym roku album Hermetica to przemyślane, intrygujące zestawienie nośnej elektroniki z nowoczesnym popem, indie oraz italo disco. Przez lata rezydencji w berlińskich klubach artystka nabrała charyzmy i doświadczenia, które sprawiają, że jej sety zostają w głowach słuchaczy na długo.

https://www.facebook.com/events/581221812348872/

22 lutego | MARK KNIGHT 

Nie ma co ukrywać – jego przyjazd do Poznania to wielkie wydarzenie. Działający na scenie już od prawie ćwierćwiecza producent to niekwestionowana gwiazda muzyki klubowej. Założyciel wytwórni Toolroom Records, autor takich hitów jak Alright, Downpipe czy Man With the Red Face konsekwencją i wytrwałością zasłużył na status postaci, która wytycza trendy i staje się wzorem do naśladowania dla debiutantów.

https://www.facebook.com/events/383345492427230/

9 marca | PURPLE DISCO MACHINE 

Do stolicy Wielkopolski przyjedzie jeszcze autor jednego z najciekawszych i najbardziej zaskakujących setów podczas zeszłorocznego Audioriver – Purple Disco Machine. Oscylujący wokół klimatów disco i house producent nadal promuje wydaną w 2017 roku płytę Soulmatic, na której znalazły się przeboje Body Funk albo Devil in Me. Timo Piontek, niestrudzony poszukiwacz perełek z przeszłości i mistrz budowania napięcia na parkiecie, po raz pierwszy wystąpi w europejskich miastach w formule live. Pozycja obowiązkowa, co tu dużo pisać.