Najglośniejsze kolabo w historii miasta stołecznego Poznań, czyli Miłość krąży i Wild West Booking za wstawiennictwem Klub pod Minogą zapraszają na koncert:

UGORY/Dule Tree/Sloth

Tak jak w życiu: czasami jesteśmy smutni, a czasami smutni i jakoś trzeba sobie radzić. Nic tak nie uspokaja jak drony, choroby psychiczne i hałas.
I jak mawia stropolski klasyk z piosenki o jagodach: „a nasze czarne, czarne biją nam radośnie bumtararabum”

Dule Tree [dark awangardo-hałascore] (PL/Gdańsk)
Gdański duet kreujący zdeformowaną i paranoidalną formę dźwięków, czy hałasu. Czerpiąc z tak skrajnych gatunków jak noise, grind, drone, powerviolence czy sludge tworzą avangardową plagę, której świadomość pomaga w przekazie najskrajniejszych i najskrytszych czeluści chorego umysłu. Zespół ma na koncie 3 albumy. Ostatnia EPka „Transhumanistic followers of antyutopia happiness” wydana przez Music is the Weapon została skrajnie przyjęta tworząc opinie nienawiści i obrzydzenia oraz miłosnego oszołomienia.

UGORY [drone/noise/śmierćnapustkowiucore[ (PL/Poznań)
Black noise, drony, zaburzenia osobowości. Ugory można nazwać zespołem, ale bliżej im do kolektywu. Jako kwintet zagrają utwory z albumu „Matko ciszy”, wydanego przez label Music Is The Weapon, ale nie tylko. Przedstawią również przedsmak nadchodzącego wydawnictwa w nowej konfiguracji osobowej.

Sloth [romantic noise glam surf rock kaleidoscope] (PL/Gdańsk)
Sloth to pizza z majonezem jedzona przez ciebie siedzącego wygodnie w samych majtkach, jarającego trawę i oglądającego amatorskie filmy o teoriach spiskowych i kosmitach. Sloth to miłość. Kochaj Sloth.